Spotkania Sekcji Dydaktycznej Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Dnia 13 kwietnia br. w godz. 18:00-19:00 odbędzie się kolejne spotkanie online dotyczące pracy z uczniami na lekcjach chemii.
Podczas spotkania omawiane będą zagadnienia związane ze stereochemią związków organicznych, w tym wykorzystania programów do wizualizacji struktury tychże związków.
Naszym ekspertem będzie dr Anna Zawadzka z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczony nauczyciel akademicki, zajmujący się zagadnieniami syntezy organicznej.

Zapraszamy na to spotkanie nauczycieli nie tylko z Oddziału Warszawskiego.

Ze względu na ograniczenia związane z liczebnością uczestników spotkania, w celu otrzymania linku wejściowego, prosimy o napisanie wiadomości na adres e-mail: nauczyciele@chem.uw.edu.pl.

Data publikacji: 18 marca 2021

Data ostatniej modyfikacji: 03 maja 2021